Jdi na obsah Jdi na menu
 


Mažoretky Hvězdičky Prostějov

 

Rok 2008 :

 Nezamyslice : Nepostupová soutěžní přehlídka mažoretek - 2.místo (děti)

 

Rok 2009 :

 NBTA: Moravská Třebová - oblastní kolo - 6.místo (děti-mladší) - BATON

                                                      - 2.místo (děti) - SHOW GROUP

 

Němčice nad Hanou : Nepostupová soutěžní přehlídka - 3.místo (děti)

                                   + Vítěz ceny publika

 

Rok 2010 :

NBTA: Ostrava - oblastní kolo - 4.místo (děti-mladší) - BATON

               Hranice - mistrovství Moravy a Slezska - 4.místo (děti) -SHOW GROUP

 

IMA: Bělotín - oblastní kolo - 9.místo (kadetky) - BATON

            Vyškov - semifinále - 3.místo (kadetky) - SHOW

           Hustopeče - mistrovství ČR finále - 10.místo (kadetky) - SHOW

 

Nezamyslice: Nepostupová soutěžní přehlídka - 3.místo (děti)

                      + Vítěz ceny publika

 

SAM: Žarošice - 3.místo (baton)

                             1.místo (mix)

                 Sólo : Karolína Hrubá - 10.místo (kadetky)

                         Monika Pechová - 1.místo (senior)

                 Duo : Barbora Dočkalová a Karolína Kolbová - 4.místo (kadetky)

 

Rok 2011 : 

IMA: Nezamyslice - kvalifikační kolo - 5.místo (kadetky) - BATON

           Těšany - kvalifikace sólo+duo : K.Snášelová - 21.místo (kadetky)

                                                        A.Vacová - 25.místo (kadetky)

                                                        K.Hrubá - 28.místo (kadetky)

                                                 Jablonická+Moučková - 11.místo (kadetky)

                                                 Dočkalová+Kolbová - 9.místo (kadetky)

 

SAM: - finále:  Ždánice - BATON skupina (kadetky) - 2.místo

                                       - POMPON skupina (kadetky+juniorky) - 1.místo

                  duo - Dočkalová Barbora+Kolbová Karolína (kadetky) - 3.místo

                  sólo - Pechová Monika (seniorky) - 2.místo

 NBTA: - Mistrovství Moravy a Slezska (Ostrava-sólo+duo)

                  Sólo s hůlkou a rekvizitami - Adéla Vacová - 4.místo

                  Duo klasická mažoretka - B.Dočkalová+K.Kolbová - 6.místo

                  Duo klasická mažoretka - B.Jablonická+E.Moučková - 5.místo

                  Duo s hůlkou a rekvizitami - B.Jablonická+E.Moučková - 5.místo

           - Mistrovství Moravy a Slezska (skupiny-Hranice)

                    Hvězdičky Prostějov - 2.místo (z 12)

                                              = Vicemistr Moravy a Slezska

             - Mistrovství české republiky (Poděbrady)

                                   - 10.místo

 

Nepostupová soutěž Prostějov :

                      Hůlka - 3.místo (kategorie kadetky)

                     Pompony - 2.místo (kategorie kadetky+juniorky)

 

Nepostupová soutěžní přehlídka Němčice n.Hanou:

                Baton - 2.místo (z 9) v kategorii děti

 

Nepostupová soutěž v Hranicích:

Baton skupina - 2.místo (kadetky)

Pompon skupina - 2.místo (kadetky)

miniformace baton - 1.místo (kadetky)

sólo pochod - Snášelová 5.místo (kadetky), Hrubá 6.místo (kadetky), Moučková 7.místo (junior), Vacová 6.místo (junior)

sólo rekvizity - Vacová 4.místo (junior)

duo pochod - Dočkalová+Kolbová 1.místo (kadetky), Jablonická+Moučková 2.místo (junior)

duo rekvizity - Jablonická+Moučková 4.místo (junior)

 

ROK 2012:

o Litovelský pohárek - miniformace 5. místo (junior)

                                 - pompony skupina 2.místo (junior)

 

MAC - Mistrovství Moravy (Těšany) :

skupina baton - 1.místo = Mistr Moravy (kadetky)

skupina pompon - 2.místo Vicemistr Moravy (kadetky)

miniformace baton - 6.místo (kadetky)

sólo kadetky - Moučková 9.místo, Vacová 10.místo, Hrubá 11.místo

duo kadetky - Moučková s Jablonickou 6.místo,

                        Kolbová s Dočkalovou 7.místo

 

NBTA - Mistrovství Moravy a Slezska (sólo)

sólo s rekvizitou (děti) - Dočkalová Barbora  = 4.místo

sólo s rekvizitou (junior-mladší) - Vacová Adéla = 3.místo (2.Vicemistr Moravy a Slezska)

 

NBTA - oblastní kolo skupin Ostrava

skupina baton (děti) - 3.místo + titul 2.Vicemistr Oblasti

 

NBTA - ZEMSKÉ KOLO SKUPIN HRANICE

SKUPINA BATON (DĚTI MLADŠÍ) - 7.MÍSTO

 

Nepostupová soutěž o skleněnou hůlku Kyjov

skupina baton kadetky - 2.místo

skupina pompon kadetky - 2. místo

miniformace baton kadetky - 1.místo

 

Mistrovství České republiky MAC - Vyškov

skupina baton kadetky - 3.místo + titul 2.Vicemistr ČR

skupina pompon kadetky - 6.místo

miniformace baton kadetky - 6.místo

sólo baton kadetky - Moučková 13.místo, Vacová 12.místo (z 23)

 

Nepostupová soutěž Prostějov

Vacová Adéla - sólo s hůlkou junior 4.místo, sólo s rekvizitou 1.místo

Moučková Eliška - sólo s hůlkou kadetky 3.místo

Hrubá Karolína - sólo s hůlkou kadetky 5.místo

Snášelová Kristýna - sólo s hůlkou kadetky 6.místo

Miniformace s hůlkou - kadetky 4.místo

Skupina baton kadetky - 3.místo

Skupina pompon kadetky - 1.místo

 

Mistrovství Evropy mažoretek EMA - Mazamet 

Skupina baton kadetky - 9.místo

 

Nepostupová soutěžní přehlídka mažoretek Nezamyslice

Skupina baton junior - 3.místo
 

 

Postupová soutěž mažoretek asociace IMC (Dubňany)

Skupina baton kadetky - 1.místo

Skupina pompon kadetky - 2.místo

Miniformace baton kadetky - 2.místo

Smíšené duo (Pechová+Moučková) - 2.místo

Sólo baton junior Vacová - 11.místo

Sólo baton junior Moučková - 14.místo 


ROK 2013:

Nepostupová soutěž mažoretek v Bystřici pod Hostýnem

Skupina pompon juniorky - 4.místo


Postupové základní kolo asociace MAC Těšany:

skupina pompon: 5.místo

skupina baton: 3.místo

miniformace baton: 4.místo

Eliška Moučková sólo baton junior: 4.místo

 

Mistrovství Moravy a Slezska NBTA - sólo, Říčany

Eliška Moučková - junior-mladší - 7.místo

 

Kvalifikační kolo IMA - Moravská Nová Ves

skupina baton: 4.místo

skupina pompon: 2.místo

miniformace baton: 4.místo

Eliška Moučková, sólo junior: 5.místo


Finále IMC - Dubňany

skupina baton: 5.místo

skupina pompon: 3.místo

miniformace baton: 2.místo

smíšené duo: 4.místo


Oblastní kolo NBTA - Hluk

skupina baton: 6.místo  a postup na mistrovství Moravy a Slezska

 

Mistrovství Moravy MAC - Vyškov

skupina baton : 6.místo

skupina pompon: 5.místo

 

Mistrovství Moravy NBTA - Hranice 

skupina baton: 9.místo

 

Mistrovství České republiky MAC - Jaroměř

sólo Eliška Moučková: 13.místo (z 31)

Miniformace baton: 5.místo

 

O skleněnou hůlku 2013 - Kyjov

skupina baton (junior) = 2.místo

skupina pompon (junior) = 1.místo

miniformace baton (junior) = 2.místo

 

Prostějovská medaile 3 - Prostějov

sólo baton junior Eliška Moučková - 3.místo

sólo rekvizity junior Adéla Vacová - 2.místo

miniformace baton kadetky - 1.místo

skupina baton kadetky-starší - 1.místo

skupina pompon junior - 2.místo

 

Přehlídka mažoretek - Němčice

skupina baton junior - 5.místo

skupina pompon junior - 2.místo

miniformace baton junior - 4.místo

 

O pohár města Hranice

skupina baton junior - 4.místo

skupina pompon junior - 1.místo

miniformace baton junior - 3.místo

 

Základní kolo IMC - Dubňany

skupina baton junior - 1.místo

skupina pompon junior - 1.msto

miniformace baton junior - 2.místo

 

Matyáškova naděje - Prostějov

skupina baton junior - 2.místo

skupina pompon junior - 1.místo

 

Rok 2014:

Mistrovství České republiky v Twirlingu (NBTA) - Mohelnice

skupina pompon děti - 4.místo

 

Excelent cup - Dolní Benešov

skupina baton junior - 6.místo

skupina pompon kadet - 3.místo

 

Region Cup MAC - Těšany

skupina baton junior - 2.místo

skupina pompon junior - 2.místo

miniformace baton junior - 3.místo

miniformace pompon junior - 3.místo

 

Finále IMC - Dubňany

miniformace baton junior - 5.místo

skupina baton junior - 4.místo

skupina pompon junior - 3.místo

 

Oblastní kolo NBTA - Ostrava

skupina baton děti-starší - 2. místo = Vicemistr oblasti

 

Mistrovství Moravy MAC - Vyškov

skupina baton junior - 9.místo

skupina pompon junior - 6.místo

 

Mistrovství Moravy a Slezska NBTA - Hranice

skupina baton děti starší - 6.místo

miniformace baton děti starší - 3.místo

 

Mistrovství České republiky MAC - Jaroměř

skupina baton junior - 12.místo

 

Mistrovství České republiky NBTA - Poděbrady

skupina baton děti Exhibition - 2.místo

 

Prostějovská medaile 4

miniformace baton kadetky - 2.místo

miniformace baton juniorky - 3.místo

miniformace pompon juniorky - 2.místo

skupina pompon juniorky - 3.místo

skupina baton juniorky - 4.místo

 

Základní kolo IMC Dubňany 

miniformace baton junior - 2.místo

skupina baton junior - 3.místo

skupina pompon junior - 3.místo

 

International Majorettes Championship - Vienna Christmas Open - Vídeň

skupina Classic junior - 1.místo

skupina baton junior - 6.místo

skupina pompon junior - 4.místo

miniformace baton junior - 11.místo

miniformace pompon junior - 5.místo

 

2015:

Mistrovství ČR v twirlingu NBTA - Plzeň 31.1 2015

Skupina děti pompon - 3.místo

 

Kvalifikace IMA - Hradec nad Moravicí

skupina pompon senior - 1.místo

skupina mix senior - 1.místo

 

Základní kolo MAC - Těšany

skupina baton senior - 4.místo

skupina mix senior - 3.místo, 2.Vicemistr kola

skupina pompon senior - 3.místo, 2.Vicemistr kola

skupina baton classic senior - 2.místo, Vicemistr kola

 

Finále IMC - Dubňany

skupina pompon junior - 3.místo

miniformace baton junior - 4.místo

skupina baton junior - 7.místo

 

Mistrovství Moravy MAC - Vyškov

skupina pompon - 4.místo 

 

Oblastní kolo NBTA - Prostějov

skupina baton děti starší - 2.místo, titul Vicemistr oblasti

 

Miatrovství České republiky IMA - Náchod

skupina mix senior - 4.místo

skupina pompon senior - 6.místo

 

Mistrovství České republiky MAC - Jaroměř

skupina mix senior - 5.místo

skupina baton classic senior - 1.místo, titul Mistr ČR

 

Mistrovství Moravy a Slezska NBTA - Mohelnice

skupina baton děti starší - 4.místo

 

Prostějovská medaile 5 - mezinárodní soutěž Prostějov

skupina baton junior - 3.místo

skupina mix junior - 2.místo

skupina pompon junior - 1.místo

 

Mistrovství České republiky NBTA - Poděbrady

skupina baton děti starší - 10.místo

 

Mistrovství Evropy IMA - Polsko (Kedzierzyn-Kozle)

skupina pompon senior - 3.místo, titul 2.Vicemistr Evropy

skupina mix senior - 4.místo

 

Mistrovství Evropy MAC - Brno

skupina classic senior - 6.místo (z 12)

 

Mistrovství Světa IMA - Praha

skupina pompon podio senior - 7.místo

skupina pompon defilé senior - 4.místo

skupina mix senior - 4.místo

skupina flag senior - 3.místo, titul 2.Vicemistr světa

 

International majorettes championship - Vienna christmas open 2015 - 19.12.2015

skupina classic senior - 1.místo

skupina flag senior - 1.místo

skupina christmas pompon senior - 1.místo

 

Rok 2017:

IMC Dubňany - finále

miniformace baton senior - 8.místo

 

O litovelský pohárek - Litovel, 8.4

miniformace baton senior - 4.místo

 

Kvalifikační kolo České mažoretkové federace - Prostějov, 9.4

- miniformace baton junior - 2.místo

 

O medaili Espiral - Moravská Třebová

- miniformace baton junior+senior - 1.místo

 

MČR NBTA Mohelnice

- miniformace baton junior - 4.místo

 

MČR MCEU Jaroměř

- miniformace baton junior - 5.místo

 

 

 

strong font-size:medium;

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář